Parasız Mta Serveri Kurmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anilberk61

Üye
1
Arkadaşlar ben mta oyununu seviyorum ve server kurmak istiyorum. Ben arkadaşlara felan danıştım onlar vds satın almadan bedava server açmışlar . Bu mümkünmü vds tam olarak ne işe yarar ?

PuTTowSki

Üye
8
Ben de kurmaya çalıştım. Önce port vs. Modemle ilgili ayarlar yapılıyor. Sonra vds devreye giriyor. O da bildiğim kadarıyla başkalarının, serverine girmesi ve görebilmesi demek. VDS olmadan kurarsan anca Hamachi ve LAN ile bağlanarak oynayabilirsin. Bedava VDS nasıl alınır, ilk defa duyuyorum. ?

Baba_Yasta

Üye
0
Portlu server kurmak bedavadır. Portları düzgün ayarlarsan herkes serverine girebilir fakat mb dolma hızı çok yavaş olur. Bu yüzden portlu açılan 300-400mb lik bir serverin mb dolma süresi 1 saati rahat geçebilir. You tubeye mta portlu server nasıl kurulur yaz anlatım videoları çıkar senin modemin neyse ona uygun olan videoyu aç yaklaşık 30 dk gibi bir sürede serverini açarsın. Portlu açtığın swde scriptlerini ayarla herşeyin tamam olunca vds al ben öyle yaptım 2 ay gibi bir sürede sw yi 38/40 oyuncuyla kendi rekorumu kırdım :) en ucuz vds aylık 8 tl modluk veya tct satarak kazandığın paraylada serverin kalitesini artırır yada süresini uzatırsın.

Maestro.

Efsane Üye
10
İki senelik konu. Kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...