MTA-SA SERVER

elbruzdmr

Üye
0
İLK ÖNCE MERHABA...!
Bence bir MTA-SA swsi kurmalıyız ve kendi yaptığımız modları yani arabalar ve benzeri modları bu swde kullanmalıyız swnin bir clanı olmalı sitenin admin olması gereken üyelerine adminlik yazılmalı..
Benim düşüncem bu.. Bana katılırsanız sevinirim:huh:

Daha acemiyim. Mod yapmayı felan bilmiyorum :)
Bi cevap bekliyordum ama...

Özür dilerim...

[email protected]

Efsane Üye
10
elbruzdmr' Alıntı:
Bi cevap bekliyordum ama...
flood yapma demekki fikrine katılan yok
Gördüğünüz gibi print aldım oraya koydum huawei modemimin markası ama bir türlü portları açamadım MTA da 3 port yeri istiyor ama burda 2 port yeri var bunlar olmuyor ben bi türlü anlamadım neden 3 değilde 2 bi site verin portacma.com diye bir site var giriyorum saçma saçma şeyler çıkıyor anlamadım ben bunu nasıl 2 den 3 e arttırıcam port yerini Mta serveri kurmaya çalışıyorum ama sadece bu port işinde takıldım anlatırsanız sevinirim
Tamamdır yaptım konuyu kapatabilirsiniz

Ekli dosyalar

• port.png
    port.png
    179.5 KB · Görüntüleme: 7

HakanTR

Üye
6
Link gösterimleri ziyaretçilere kapalıdır. Linkleri görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
kardeşim bence mta sw kurabiliriz ben biliyorum kurmayı ama port açmak gerekiyor o yüzden açmıyorum. Sen istersen yani kabul edersen ben sana videolu anlatımının linkini atarım. araçlarıda sw ye atmayı biliyorum onunda atarım videolu anlatım linkini. Kabul edersen ve iletişime geçmek istersen

Facebookum :
Link gösterimleri ziyaretçilere kapalıdır. Linkleri görebilmek için Giriş yap veya üye ol.