GTA Türk City V2 Beta Çıktı!

MugiGG

Üye
1
Beta Modundaki Değişiklikler:
5 Yeni Araba,
Vercetti Konağı değiştirildi,
Türk Dükkanları eklendi,
TOGG Galerisi,
Menü,
İntro ve Outro yani oyuna Girerken ve çıkarken gördüğümüz görüntü,
Dondurma Fabrikası,
Yemek Restoranı (Dönerci),
Benzin İstasyonu,
İki Yeni Polis Karakolu:Bir karakol düzeltilecektir
Ankesörlü Telefon yani Telefon Kulübesi,
Ülker Mağazası,
Anadolu Sigorta şubesi,
Daha çok değişiklik Tam Sürüm'de olacaktır:Şimdiden yapmayı düşündüğüm bazı şeyler,
Yeni Hud,
Yeni Yollar,
Grafik Modu (düşük,orta,yüksek),
Yeni Yerler,
7 Yeni Araba,
Yeni Skin,
...
Evet şimdi geçelim, Beta Modundan Bazı Resimler:

İndirme bağlantısına ulaşmak için:
Link gösterimleri ziyaretçilere kapalıdır. Linkleri görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Ömer ÖZKAN

YÖNETİCİ
10
Eline sağlık kardeşim, zamanında Sedat Bozkurt abi Gta Vice City'e iyi merak salmıştı, şimdi de sen merak saldın sanırım. Güzel olmuş eline sağlık 👍🙂

MugiGG

Üye
1
Eline sağlık kardeşim, zamanında Sedat Bozkurt abi Gta Vice City'e iyi merak salmıştı, şimdi de sen merak saldın sanırım. Güzel olmuş eline sağlık 👍🙂
Değerli görüşlerin ve düşüncelerin için Teşekkür ediyorum öncelikle Sadece Sedat Abi'nin modlari ile büyümedim ,Sizin de bende bıraktığınız izler oldu bugün bu işlere kalkisabiliyorsam, siz ve sizin gibi deneyimleri olan insanlar sayesinde , Tekrardan teşekkür ederim yorumun için Saygılar, Ömer Abi... 🤗

[email protected]

YÖNETİCİ
10
Eline emeğine sağlık ama acı bir gerçeği söylemek zorundayım kardeşim :/ böyle modlar eskisi kadar değer görmüyor..

MugiGG

Üye
1
Eline emeğine sağlık ama acı bir gerçeği söylemek zorundayım kardeşim :/ böyle modlar eskisi kadar değer görmüyor..
Toplama Modlar'ın devri bitti gibi , ama ben eğlencesine yapıyorum kafam esiyor diyeyim :D Görüşlerin için teşekkürler, Saygılar...